SKU: 08-080002
Motion Pro Chain Breaker Folding Handle Tool Replacement Pin
$15.95
Instock Online Only
Description
- Heat treated for strength and wear resistance
Specifications
| SKU | 08-080002 |
| Model # | 08-0002 |
| Barcode # | 08-080002 |
| Brand | Motion Pro |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.100m |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Moto Hardware users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




