Description
Replacement MP logo for Pro Rev 2 Throttle
Specifications
| SKU | 08-001145 |
| Model # | 00-1145 |
| Barcode # | 08-001145 |
| Brand | Motion Pro |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Moto Hardware users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$82.95
or 4 payments of $20.74 with
Info
MP - Mini Bleeder 10mm for Kawasaki EX500 Ninja 1994 to 2009
$69.95
or 4 payments of $17.49 with
Info
Motion Pro Flywheel Puller M24 x 1.5 for Honda CRF250X 2004 to 2011
$123.95
or 4 payments of $30.99 with
Info
Motion Pro Flywheel Puller 40mm | 1.5 Pitch | Right H Internal Thread | Female
$76.95
or 4 payments of $19.24 with
Info
