Motion Pro T6 T-Handle Holster
Description
Convenient elastic straps to hold T handle sockets in place
Specifications
| SKU | 08-210003 |
| Model # | 21-0003 |
| Barcode # | 08-210003 |
| Brand | Motion Pro |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Moto Hardware users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
You May Also Like
$129.95
or 4 payments of $32.49 with
Info
Motion Pro T-Handle Set Of 7 Sockets - 8 / 10 / 12 / 13 / 14 / 17 / 19mm
More From This Category
$85.95
or 4 payments of $21.49 with
Info
Motion Pro T-6 Combo Lever 27mm for KTM 450 EXC 2013 to 2016
$75.95
or 4 payments of $18.99 with
Info
