Description
MOTOREX MS1 provides a glossy, showroom finish to all plastic, metal and painted surfaces after cleaning.
The unique formula leaves an antistatic film that repels water drops and fine dust particles.
And you’re going to love the all-new Cherry Aroma!
Specifications
| SKU | MMS1 |
| Barcode # | 7611197000013 |
| Brand | Motorex |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Moto Hardware users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$249.95 $248.95
or 4 payments of $62.24 with
Info
Motorex Fork Seal and Bush Rebuild Kit for YAMAHA XJR1300 2002-2006
$176.95
or 4 payments of $44.24 with
Info
Motorex Fork Seal and Bush Rebuild Kit for HONDA CRF250R 2004-2008
$192.45 $189.95
or 4 payments of $47.49 with
Info
Motorex Fork Rebuild Kit for TRIUMPH 800 BONNEVILLE T100 2001-2006
$231.30 $228.95
or 4 payments of $57.24 with
Info
