Description
MP - Lower Guide for 2.2mm Tip for 08-080058
Specifications
| SKU | 08-C08058K |
| Model # | C08-058K |
| Barcode # | 08-C08058K |
| Brand | Motion Pro |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Moto Hardware users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$125.95
or 4 payments of $31.49 with
Info
MP T3 Slidelight Clutch Cable for Yamaha YZ250FX 2015 to 2021
$76.95
or 4 payments of $19.24 with
Info
MP - Flywheel Puller/Primary Gear Extractor for KTM 50 Pro Junior 2002 to 2008
$123.95
or 4 payments of $30.99 with
Info
MP Ringer Fork Seal Driver,48mm for Husqvarna FC450 2014 to 2021
$61.95
or 4 payments of $15.49 with
Info
