NewFren Clutch Kit Friction Plates for Moto Guzzi 1100 CALIFORNIA JACKAL 1999-04
Description
Specifications
| SKU | 1-F1401_MOT15 |
| Model # | 1-F1401 |
| Barcode # | 1-F1401 |
| Brand | NewFren |
| Shipping Weight | 0.0100kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Unit Of Measure | ea |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Moto Hardware users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
We Also Recommend
$92.90
or 4 payments of $23.23 with
Info
WHITES T-HANDLE SOCKET WRENCH SET 8 |10 | 12 | 13 | 14 | 17 | 19mm
More From This Category
$560.95 $554.95
or 4 payments of $138.74 with
Info
Clutch Kit Fibres & Steels for Ducati 990 Desmosedici RR 2008
$112.95
or 4 payments of $28.24 with
Info
Clutch Kit Fibres & Steels for Kawasaki KX85 Big Wheel 2001 to 2021
$249.95
or 4 payments of $62.49 with
Info
Racing Clutch Kit Fibres for Ducati 848 Streetfighter 2012 to 2016
$308.95
or 4 payments of $77.24 with
Info
Racing Clutch Kit Fibres & Steels for KTM ATV 525 XC 2008 to 2010
$281.95
or 4 payments of $70.49 with
Info
Clutch Kit Fibres & Steels for Kawasaki EX650R Ninja 650R 2017 to 2021
$185.95
or 4 payments of $46.49 with
Info
NewFren Clutch Kit Fibres & Steels for Kawasaki GPX600R ZX600 1988 1989 1990
Stay Updated
Secure Payment Options
Encrypted Checkout



