SKU: 47-190-30
OE Replacement Air Filter - HFA1903
HifloFiltro Premium Filter
Description
- Hiflofiltro air filters are manufactured to fit the factory air box and are a direct replacement for original equipment filters.
- Top quality powerflow filtering media, developed for modern high performance engines.
Specifications
| SKU | 47-190-30 |
| Model # | HFA1903 |
| Barcode # | 824225120554 |
| Brand | HifloFiltro |
| Shipping Weight | 0.2450kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.075m |
| Unit Of Measure | ea |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Moto Hardware users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$53.95
or 4 payments of $13.49 with
Info

