SKU: 47-630-20
OE Replacement Air Filter - HFA6302
HifloFiltro Premium Filter
$32.95
Instock Online Only
Description
- Hiflofiltro air filters are manufactured to fit the factory air box and are a direct replacement for original equipment filters.
- Top quality powerflow filtering media, developed for modern high performance engines.
Specifications
| SKU | 47-630-20 |
| Model # | HFA6302 |
| Barcode # | 824225123586 |
| Brand | HifloFiltro |
| Shipping Weight | 0.0700kg |
| Shipping Width | 0.115m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Unit Of Measure | ea |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Moto Hardware users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

