SKU: 43-HF5-69_AN013
Hiflo Premium Oil Filter for MV AGUSTA F3 800 RR 2022 2023
$23.95
Instock Online Only
Description
- Hiflofiltro is the world's first and only TÜV approved motorcycle oil filter.
- Constructed using the best materials available, all Hiflofiltro oil filters meet or exceed original equipment performance levels.
- Made to the same size and specifications as the factory original.
Specifications
| SKU | 43-HF5-69_AN013 |
| Model # | HF569 |
| Barcode # | 824225111729 |
| Brand | HifloFiltro |
| Shipping Weight | 0.2400kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Unit Of Measure | ea |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Moto Hardware users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
We Also Recommend
You May Also Like
More From This Category
$53.95
or 4 payments of $13.49 with
Info


